sobota, 4 kwietnia 2015

POWRÓT + WŁOSOWE DYLEMATY

Ostatnio wiele razy słyszałam : " kobieta obcina włosy by rozpocząć nowy etap w życiu ". Oczywiście w pełni się z tym zgadzam, ale niedawno, mimo że żadnych drastycznych zmian w moim życiu nie było zdecydowałam się na ścięcie. 
Nie była to rzecz jasna łatwa decyzja. Było dużo argumentów za ale jeszcze więcej przeciw. Kiedy już byłam pewna, kiedy już prawie dzwoniłam by umówić się do fryzjera - rozmyślałam się.  W pewnym momencie pomyślałam sobie, ze jak tak dalej pójdzie nigdy tego nie zrobię i własnie wtedy bez namysłu zadzwoniłam, umówiłam się. no i nie było już odwrotu. Starałam sie nie rozmyślać o tym kiedy czekałam, aż fryzjerka odbierze telefon. Odebrała i stało sie to już jasne, idę do fryzjera (!) po 8 latach zapuszczania włosów, dbania o nie, nadszedł czas na zmiany. Kochałam moje włosy, ale potrzebowałam jakiejś zmiany.
Po ścięciu miałam mieszane uczucia, niby podobało mi sie, ale chyba myślałam ze będę wyglądać w tzw. lobie nieco inaczej. Oglądałam mnóstwo tumblrowych zdjęć długich pięknych włosów i zaczęłam sie zastanawiać czy była to dobra decyzja. Może to dziwne, ale dopiero oglądnięciu wielu wielu (także tumblrowych) zdjęć pokazujących krótkie włosy zaczęłam je lubić.
Teraz kocham moje pół metra krótsze włosy, ale chyba nie będę ich w przeciągu kilku najbliższych lat znowu ścinać. Jednakże polecam ścięcie wszystkim którzy po prostu potrzebują jakiejś zmiany.
Zostawiam was z moimi ulubionymi włosowych inspiracjami i życzę udanego dnia !

K.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz